آشنایی با طرح

قراره در طرح بیان دست به دست هم بدیم و همه درکنار هم حرکتی رو ایجاد کنیم. در ماه مبارک رمضان قرآن رو به زندگی‌هامون بیاریم. برای همدیگه از قرآن بگیم و بشنویم. با قرآن زندگی کنیم. آخرش هم کلی هدیه بگیریم. در نظر داریم از همراه و همیارامون در این طرح حمایت کنیم و بستری رو برای یک فعالیت تبلیغی جمعی همگانی مهیا کنیم.

از خانم های خانه دار تا کاسبای بازار، از استاد دانشگاه، تا دانش آموزان، دانشجویان تا فعالان فرهنگی و اجتماعی، معلمان و مربیان و ‌… همه می‌تونن در این طرح شرکت کنند و رنگ و بوی قرآن رو همه جا نشر بدن.

تنها کار لازم استفاده از فرصت‌هاست!
تصمیم بگیرید از فرصت هایی که اطرافتون وجود داره، برای گفتن چند نکته کوتاه قرآنی استفاده کنید. به مخاطب‌تون توجه کنید و مطالب رو به زبون خودش براش توضیح بدید تا اونا هم فرصت استفاده از آیات زندگی‌ساز قرآن رو داشته باشند. فامیل، خانواده، دوستان، آشنایان، بچه‌های محله و مسجد، بچه‌های مدرسه و کانون‌های فرهنگی و… همه و همه می‌تونند مخاطبمون باشند. البته یادمون نره اولین و آخرین مخاطب این طرح خودمونیم!

ثبت نام کنیم. مطالعه کنیم. مخاطبمون رو بشناسیم. از فرصت استفاده کنیم و مطالبمون رو بیان کنیم. گزارش نگاری از فعالیت‌هامون یادمون نره. گزارش‌ها رو در انتهای ماه مبارک در سایت مرکز تبلیغ دانشگاه امام صادق علیه‌السلام بارگذاری کنیم و جایزه بگیریم.

به همین خوشمزگی!

خلاصه بگم:«هرکاری از دستمون بربیاد».
سعی می‌کنیم نیازهای شما از جمله محتوای تبلیغی، آموزش‌های لازم پیرامون مهارت‌های تبلیغی، حمایت‌های مادی و معنوی‌ و … رو بر طرف کنیم. در انتها نیز تجارب شما رو ثبت و منتشر می‌کنیم که همه بتونند از اون استفاده کنند. در آخر هم بهتون شیرینی‌های خوشمزه از جنس هدایای دلچسب بدیم.

در ضمن، قرار نیست اگر برای تبلیغ در ماه مبارک برنامه‌ای داشته یا دارید، برنامه‌تون رو تغییر بدیم. پس با خیال راحت به ما بپیوندید و از ظرفیت‌های ما استفاده بفرمایید.

یه مهارت لازمه که ما ایرانی‌ها در اون استادیم و اون چیزی نیست به جز «حرف زدن». ما که قراره حرف بزنیم، چه خوب که برای قرآن و از قرآن حرف بزنیم.

تنها چیزی که لازمه، علاقه به فهمیدن معارف قرآن و یاد دادن اونا به دیگرانه. البته اگه خواستید حرفه‌ای بشید و بیشتر یاد بگیرید و مهارت‌های خودتون رو افزایش بدید، صوت‌های مختصر و مفیدی درباره مهارت های تبلیغ و فن بیان موجوده، که در اختیار شما قرار می‌دیم.

خوبیه تبلیغ کردن و آموزش دادن اینه که اول از همه خود آدم یه چیز رو خوب یاد می‌گیره. همچنین مطالب خوب و قابل استفاده رو به گوش آدم‌ها می‌رسونه و باعث اصلاح جامعه میشه. مطالبی که بعضاً در این جهان بمباران شده از اطلاعات گم می‌شن. از این موارد بگذریم برای تقویت مهارت‌های ارتباطی فردی خیلی خوبه. از همه مهم تر پاسخ به وظیفه مهمیه که قرآن و اهل بیت بر دوش ما مسلمونا ناظر به تبلیغ دین‌مون گذاشتند.

نیت، سپس ثبت نام!
مطالعه
تبلیغ و رسوندن محتوا به مخاطب خودتون
گزارش
دریافت هدیه

کلی هدیه مختلف داریم. کمک هزینه عتبات، کمک هزینه مشهد مقدس، قم، متبرکات حرم ائمه اطهار، جوایز و حمایت‌های نقدی و … فقط بخشی از هدایای طرح بیان هست.
برای دریافت هدیه هم کافیه در انتهای ماه رمضان سری به سایت مرکز تبلیغ بزنید و گزارش‌ فعالیت‌های خودتون رو از قسمت «گزارش‌دهی» بارگذاری بفرمایید سپس پس از بررسی فعالیت‌های انجام شده به قید قرعه به تعداد زیادی از عزیزان برگزیده هدایا رو اهدا می‌کنیم.

اگه محتوا دارید که خوش به حالتون ولی اگه ندارید اصلا نگران نباشید. امسال قراره در ۳۰ روز ماه مبارک رمضان، ۳۰ فراز زندگی‌ساز و نو قرآنی رو به گوش همه برسونیم. محور اصلی محتوایی، کتاب «مسطورا» هستش که فایل الکترونیک اون در اختیار همه قرار می‌گیره و می‌تونید از قسمت محتوای تبلیغی دریافتش کنید.
علاوه بر این یه سری محتوای تکمیلی هم وجود داره که در اختیار عزیزان قرار می‌گیره

هرجا فرصت رو مناسب دیدید.
خونه در میون خانواده، میون آشنایان و فامیل، در مساجد و کانون‌های فرهنگی، در مدارس، دانشگاه‌ها، در گروه‌ها و کانال‌های فضای مجازی، در صفحات شخصی اجتماعی و…