محتوای اطلاع‌رسانی
افسران بیدار 1400

گزارش اردوی دوره افسران بیدار ۱۴۰۰

اردوی دوره افسران بیدار در تاریخ 20 الی 22 مهرماه 1401 برگزار شد. این دوره مقدمه دوره افسران بیدار است که در آن کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن به عنوان مبنایی‌ترین کتاب برای فعالین فرهنگی مباحثه و تدریس می‌شود.
مفاتیح الجهاد 6

گزارش دوره «مفاتیح الجهاد ۶»

دوره مفاتیح الجهاد دفتر اعزام مبلغ هر ساله با دغدغه هماهنگ کردن و هم‌افزا کردن هرچه بیشتر فعالیت‌های فرهنگی سطح کشور برگزار می‌شود. این دوره درصدد است با بیان منظومه فکری مقام معظم رهبری در محورهای مختلف برای فعالیت‌های فرهنگی گوناگون سطح کشور تولید محتوای غنی، عمیق و در حین حال روان و ناظر به مسائل مخاطبان تولید کند.
رونمایی معاد

رونمایی از کتاب «معاد» توسط حجت الاسلام پناهیان

کتاب «معاد» با رویکرد بازسازی فصل معاد کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن، ترکیب مزجی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی به همت هسته مکتب امام خمینی مرکز رشد و دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق (ع) و نشر معارف تألیف و منتشر شده است.
نشست هسته تبلیغ بین‌الملل

گزارش نشست هسته تبلیغ بین‌الملل دفتر اعزام مبلغ با حجت‌الاسلام قانع

در این نشست حضوری مبلغ ایرانی در عرصه بین‌الملل، ظرفیت‌های تبلیغ دینی در عرصه‌های مختلف و اهمیت آن بررسی شد. به گزارش هسته تبلیغ بین‌الملل، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدعلی قانع مبلغ در کشور غنا در نشست حضوری پیرامون تبلیغ بین‌الملل به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.در این نشست، به مسائل گوناگونی از جمله نیازها و ضرورت‌های تبلیغ بین‌الملل پرداخته شد.